۱٫ ایجاد حساب کاربری

آگهی رایگان اینترنتی

جهت ساخت اکانت می توانید روی دکمه سبز رنگ ذیل کلیک نموده و فرم مورد نظر را پر کنید. در ورود اطلاعات شخصی دقت لازم را بفرمایید. جهت ثبت آگهی نیازی به پر کردن فرم در ابتدا نیست و می توانید از قسمت ثبت آگهی نیز این فرم را تکمیل نمایید.

لطفا از ایجاد حسابهای کاربری متعدد پرهیز نمایید تا پاسخگویی سریعتری درجهت رفع مشکلات شما داشته باشیم. از اینکه سایت ایستگاه آگهی را جهت تبلیغات در فضای مجازی انتخاب نموده اید بسیار خرسندیم. به راحتی در ایستگاه آگهی می توانید خدمات خود را معرفی و یا اقدام به فروش محصولات نو و دسته دوم خود نمایید.

ایجاد حساب کاربری

۲٫ ثبت لیست آگهی

feature_sessionPlayback جهت ثبت آگهی می توانید از قسمت ثبت آگهی اقدام به این کار نمایید. ثبت آگهی در حالت معمول رایگان است و تنها ثبت آگهی ویژه هزینه خواهد داشت. محدودیتی در ثبت آگهی رایگان وجود ندارد و پیشنهاد میگردد موارد سئو جهت ایندکس شدن آگهی ها در گوگل رعایت گردد.

متن آگهی حدالامکان از ۳۰۰ کراکتر کمتر نباشد. کلمه کلیدی در تیتر آگهی و پاراگراف اول موجود باشد. سعی شود از تصاویر با کیفیت تر در تصاویر شاخص آگهی استفاده گردد.

 

۳٫ مشخص کردن مکان از روی نقشه

feature_sessionPlayback جهت معرفی بهتر کسب و کار و محصول می توانید محل دفتر کار خود را در روی گوگل مپ مشخص نمایید.

 

۴٫ درج ویدیو در آگهی ویژه طلایی

feature_sessionPlayback در آگهی ویژه طلایی این امکان قرار داده شده که لینک نمایش یا لینک دانلود تبلیغ ویدیویی خود را از سایتهای اشتراک ویدیو مثل آپارات دریافت و در محل مورد نظر قرار دهید تا آگهی شما همانند یک وب سایت شخصی بیانگر کامل فعالیت شما باشد.